باشگاه کارآفرینان کوچک

از فرزندتان حمایت کنید تا بتواند با عشق و علاقه، برای زندگی‌ آینده اش رویاهای بزرگ داشته باشد. همین توجه‌ها و حمایتهای هرچند به ظاهر کوچک ما میتواند سبب پیدایش موفقیتهای بسیار بزرگ در زندگی فرزندان ما در آینده باشد.

فروشگاه محصولات کارآفرینان کوچک

کودکان امروز ، کارآفرینان فردا

چگونه کارآفرینی را به کودکان آموزش دهیم؟

آموزش کارآفرینی از سنین کودکی باید شروع شود، چرا که کارآفرینی از تجربیات زندگی در محدوده ی خانواده و فرهنگ سرچشمه می گیرد.

اگر شما جزء والدینی هستید که هوشمندانه به فکر تربیت فرزندانی کارآفرین و خلاق و ماهر و به دور از بازی های کودکانه و کامپیوتری هستید با ما همراه باشید.

برای این که بتوانیم نسل بزرگسال کارآفرین پرورش داده شود، راهی نداریم جز اینکه باید آموزش کارآفرینی را از دوران کودکی و نوجوانی به آنها آموزش دهیم .به این ترتیب کودکی که با پول و سرمایه و کسب و کار سالم  و شرافتمندانه آشنا می شود، در آینده نیز انسانی خلاق و کارآفرین و البته متعهد ودرستکار خواهد بود.

سپاسکو  تلاش دارد با ایجاد انگیره و آموزش راهکارهای خلاقانه ، فرزندان ما بتوانند تجربه خوشایند کسب و کار و  کسب درآمد را نیز تجربه کنند.

ما در مجموعه سپاسکو لوازم و متریال و وسایل مورد نیاز و آموزشهای لازم را در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می دهیم تا ضمن آموختن مهارت ، کارآفرینی کنند و کسب و کار ودرآمدی متناسب با سن و علاقه و تلاش و ظرفیتهای کودکانه خودشان داشته باشند.

و از همه مهمتر اینکه در باشگاه کارآفرینان کوچک، بتوانند محصولات وخدمات خودشان را به فروش برسانند و درآمد هم کسب کنند.

و بزودی با بزرگترین شتاب دهنده کارآفرینی نوجوانان در کشور ، با حمایت و سرمایه گذاری مادی و معنوی در طرح ها و ایده های کارآفرینانه، فرزندانمان را  تا رسیدن به اوج مرزهای موفقیت و ایجاد کسب و کار تایید شده مورد نظر ، همراهی کرده و مشاوره داده و همراهشان خواهیم بود.

با ما همراه باشید.

از کجا شروع کنیم ؟!!!!!!!!!!

با پروژه بزرگ کارآفرینان کوچک همراه سپاسکو باشید

ثبت نام در باشگاه کارآفرینان کوچک

ورود به فروشگاه و خرید محصولات

کرم های ابریشم موجودات بسیار کامل و بی نقصی برای هرگونه پروژه ای هستند چه برای دانش آموزان دبستانی چه برای دانشجویان دانشگاهی…

پرورش گل و گیاه و تراریوم و یا دست ساخته ها برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب و دوست داشتنی و در عین حال درآمد زا می باشد.

کودکان و نوجوانان نیاز به آموزش و راهنمایی جهت یاد گرفتن راه های کسب و کار و کسب درآمد دارند. سپاسکو راه آسانی برای رسیدن به این مقصود است

چطور کودکان کارآفرین خلاق داشته باشیم؟

اگر شما جزء والدینی هستید که هوشمندانه به فکر تربیت کودکانی کارآفرین و خلاق و ماهر و به دور از بازی های کودکانه و کامپیوتری هستید، اجازه دهید تا کودکان شجاعانه در مسیرکارآفرینی قدم بردارند حتی اگر بارها و بارها شکست را تجربه کنند. آنها باید یاد بگیرند چگونه در تعیین سرنوشت و زندگی خودشان هدفمندانه تلاش کنند وپیشرفت کنند .فقط کافی است شما همراه و همفکر آنها باشید.

برترین مقالات کارآفرینی کودکان و نوجوانان را بخوانید

در اینستاگرام همراه با ما باشید sepasmarket@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *