خانه / درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                موجیم که آسودگی ما عدم ماست

سامانه اینترنتی سپاسکو ، در زمینه تهیه هدایا و جوایز فرهنگی و آموزشی مدارس و تامین محصولات مورد نیاز کودکان و نوجوانان و دانش آموزان و خانواده ها فعالیت می نماید.  با توجه به نیاز مدارس و مراکز آموزشی به خدمات مختلف فنی و تاسیساتی ، در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی ، دوربین مداربسته و دستگاه های حضور و غیاب ، تعمیرات و پشتیبانی سیستم های هوشمند کامپیوتری و اداری ، خدمات جاپی و تبلغاتی و …، مجموعه هایی  را نیز به عنوان زیر مجموعه خود در اختیار دارد که فعالیت های خود را در این زمینه با قدرت و تعهد و کیفیت بالا ارائه می نماید.

به عنوان یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی کودکان و نوجوانان و خانواده ها، متفاوت تر از همیشه همراه شما هستیم.

درباره ما بیشتر بدانید…

بزودی در تمامی شهرهای ایران علاوه بر فروش اینترنتی ، شعب فروشگاه های انحصاری ما ،  در زمینه ارائه محصولات و کالاهای مورد نیاز مادران و کودکان و نوجوانان، با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت راه اندازی و در کنار مردم عزیز ایران خواهد بود.

امید است با همراهی و نظرات و پیشنهادات سازنده ، سپاسکو روز به روز بتواند خدمات بهتری را ارائه نماید.

سپاسکو همیشه مطمئن همیشه پیشرو

سپاسکو از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نمود و ابتدا با چاپ بنرهای مناسبتی و ملی و مذهبی و سپس تهیه و توزیع جوایز مدارس و ادارات فعالیت خود را گسترش داد . با توجه به گستردگی کار نیاز به یک فروشگاه اینترنتی که بتواند در تسهیل و انتخاب آگاهانه کالاهای مورد نیاز، مشتریان را همراهی کند احساس شد ، تا با ارتقاء فعالیت های خود در راستای مشتری مداری ، کیفیت و کمیت خدمات خود را افزایش دهد.

سپاسکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ثبت رسانه و همچنین طرف قرارداد معتبرترین شرکت های پرداخت الکترونیک ایران می‌باشد.که در فوتر سایت می توانید آن را مشاهده کنید