درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم                موجیم که آسودگی ما عدم ماست

سامانه اینترنتی سپاسکو در قالب چند کارگروه در زمینه تهیه هدایا و جوایز فرهنگی و آموزشی مدارس و تامین کلیه نیازهای دانش آموزان و خانواده ها فعالیت می نماید.

با توجه به نیاز مدارس و مراکز آموزشی به خدمات مختلف فنی و تاسیساتی ، در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی ، دوربین مداربسته و دستگاه های حضور و غیاب ، تعمیرات و پشتیبانی سیستم های هوشمند کامپیوتری و اداری ، خدمات جاپی و تبلغاتی و … نیز مجموعه هایی  را  به عنوان زیر مجموعه خود در اختیار دارد که فعالیت های خود را در این زمینه با قدرت و تعهد و کیفیت بالا ارائه می نماید  و بزودی در تمامی شهرهای ایران علاوه بر فروش اینترنتی ، شعب فروشگاه های انحصاری ما ،  در زمینه ارائه محصولات و کالاهای مورد نیاز مادران و کوذکان و نوجوانان، با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت راه اندازی و در کنار مردم عزیز ایران خواهد بود.

امید است با همراهی و نظرات و پیشنهادات سازنده ، سپاسکو روز به روز بتواند خدمات بهتری را ارائه نماید.

سپاسکو همیشه مظمئن همیشه پیشرو

تاریخچه سپاسکو

سپاسکو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود و ابتدا با چاپ بنرهای مناسبتی و ملی و مذهبی و سپس تهیه و توزیع جوایز مدارس و ادارات فعالیت خود را گسترش داد . با توجه به گستردگی کار نیاز به یک فروشگاه اینترنتی که بتواند در تسهیل و انتخاب آگاهانه کالاهای مورد نیاز، مشتریان را همراهی کند احساس شد ، تا با ارتقاء فعالیت های خود در راستای مشتری مداری ، کیفیت و کمیت خدمات خود را افزایش دهد.

برخی از دلایلی برای خرید از ما

سپاسکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ثبت رسانه و همچنین طرف قرارداد معتبرترین شرکت های پرداخت الکترونیک ایران می‌باشد.

دارای نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد ملی ثبت رسانه

دارای درگاه پرداخت الکترونیک پارسیان

دارای درگاه به پرداخت ملت

فروشگاه سپاسکو

با خرید از فروشگاه اینترنتی سپاسکو در قرعه کشی های دوره ای ما شرکت کنید.

سپاسکو همیشه مطمئن ، همیشه پیشرو