درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

فروشگاه اینترنتی سپاسکو در قالب چند کارگروه در زمینه کلیه فعالیت های مورد نیاز مدارس و ادارات فعالیت می نماید و در زمینه تهیه هدایا و جوایز فرهنگی و آموزشی ، لوازم التحریر و کتب و لوازم کمک آموزشی مدارس و … برنامه ریزی ویژه نموده است . و علاوه بر آن با توجه به نیاز مدارس و ادارات به سیستم های حفاظتی و امنیتی ، دوربین مداربسته و حضور و غیاب و تعمیرات و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری و اداری ، شرکتهایی را نیز به عنوان زیر مجموعه خود در اختیار دارد که فعالیت های خود را در این زمینه نیز با قدرت و تعهد و کیفیت بالا ارائه می نماید و بزودی در تمامی شهرهای ایران علاوه بر فروشگاه اینترنتی شعب فروش محصوالات سپاسکو نیز راه اندازی و در کنار کردم عزیز ایران خواهد بود .

امید است با همراهی و نظرات و پیشنهادات سازنده ، سپاسکو روز به روز بتواند خدمات بهتری را ارائه نماید .

تاریخچه سپاسکو

سپاسکو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نمود و ابتدا با چاپ بنرهای مناسبتی و ملی و مذهبی و سپس تهیه و توزیع جوایز مدارس و ادارات فعالیت خود را گسترش داد . با توجه به گستردگی کار نیاز به یک فروشگاه اینترنتی که بتواند در تسهیل و انتخاب آگاهانه کالاهای مورد نیاز، مشتریان را همراهی کند احساس شد ، تا با ارتقاء فعالیت های خود در راستای مشتری مداری ، کیفیت و کمیت خدمات خود را افزایش دهد.

برخی از دلایلی برای خرید از ما

سپاسکو دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ثبت رسانه و همچنین طرف قرارداد معتبرترین شرکت های پرداخت الکترونیک ایران می‌باشد.

دارای نماد اعتماد الکترونیک

دارای نماد ملی ثبت رسانه

دارای درگاه پرداخت الکترونیک پارسیان

دارای درگاه به پرداخت ملت

فروشگاه سپاسکو

با خرید از فروشگاه اینترنتی سپاسکو در قرعه کشی های دوره ای ما شرکت کنید.

سپاسکو همیشه مطمئن ، همیشه پیشرو